YARDIM

SEVDİM.NET SOHBET ESNASINDA İHTİYAÇ DUYABİLECEĞİNİZ BİLGİLER

Kurallar sohbet servisinde ki düzenin sağlanması, kalitenin korunması ve herkesin rahat bir ortamda mesajlaşabilmesi için oluşturulmuş olup, mutlak suret ile uyulması gereken maddeleri içermektedir.

Sohbet sitemiz kurallarına uygun bir rumuz tercihi yaparak Nickname yerine yazınız. Rumuz şifreniz var ise Şifre kısmına yazarak, Giriş Yap butonuna tıklayarak sohbet odalarımıza bağlanabilirsiniz.
Nickname/Rumuz kayıt işlemleri için gerçek mail'inizin kullanılması önerilmektedir. Nickname'nizi geri alabilmek için sitemiz içerisinde olan #operhelp kanalına giriş yapınız ve şifre güncellemesi talebinde bulununuz. Mail yolu ile gönderdiğimiz şifrenize ulaştığınızda Rumuzunuzu geri almış olacaksınız.
Bu gibi durumlarda rahatsız eden kullanıcıdan mesaj almayı engellemek için konuşma penceresinde ki Engelle butonunu kullanmanız yeterli olacaktır. Eğer mIRC programı üzerinden bağlanıyorsanız /ignore rumuz komutunu kullanarak yine ilgili rumuzun size mesaj göndermesini engelleyebilirsiniz.
Hayır herhangi bir ödeme yoktur. Sevdim.NET arkadaşlık, eğlence sitemiz kullanıcılarına tamamen ücretsiz sohbet servisi sunuyor. sizden ücret talep edenleri #operhelp kanalına bildiriniz.
Sitemizde kişisel bilgi paylaşımı yapılmaması adına yüksek derecede güvenlik önlemleri alınmıştır. İllegal bir yol bulup kişisel bilgi paylaşımı yapan kullanıcı/yönetici sunucudan uzaklaştırılıp, hakkında gerekli bilgiler ile avukatımız tarafından suç duyurusu yapılmaktadır.
servislerimizde elbette yetkili olabilirsiniz. Odalarımızı takip eden yöneticiler tarafından uygunluğunuzun ve güzel sohbetinizin tespitinden sonra yetkili olabilirsiniz.